• OBJAVLJENO: 03-03-2022
  • u: 21:21
  • 94
  • Proteklog vikenda nastavilo se Top Tim ligaško i ŽMNL natjecanje.

U nedjeljno jutro u Top Tim natjecanju svoje su utakmice odigrali naši pioniri i obe ekipe tića.

Prvi su na teren SD Meterize izašli naši mlađi tići Primošten 2, koji su odigrali dvije utakmice.

Protivnici su im bili dečki iz ekipa MNK Crnica i MNK Jezera.

Odigrali su dvije odlične utakmice, naročito drugu protiv ekipe Jezera u kojoj su izgubili minimalno, 1:2 uz nekoliko promašenih “zicera”.

MNK Primošten 2 – MNK Crnica 0:4

MNK Primošten 2 – MNK Jezera 1:2

Nakon mlađih red je došao i na starije tiće, kojima je protivnik također bila ekipa MNK Jezera.

Nakon što su ih mlađi kolege dobro izmorili, stariji su kolege relativno lagano uzeli 3 boda visokom pobjedom od 5:1, iako to početkom utakmice i kroz prvo poluvrijeme nije tako dobro izgledalo.

MNK Primošten 1 – MNK Jezera 5:1

Nakon mlađih tića na teren su izašli i naši pioniri, te su u susretu protiv ekipe MNK Crnica uspjeli upisati 3 boda.

Pobjeda je bila uvjerljiva, iako sam, rezultat od 5:0 izgleda lakše nego što je to bilo s obzirom da su dečki iz Crnice u prvih 5 minuta imali dvije vrhunske prilike za povesti.

Nakon toga smo ipak mi preuzeli konce igre i na kraju uvjerljivo pobijedili.

MNK Primošten – MNK Crnica 5:0 (Marko Gracin ⚽⚽, Filip Matošin ⚽, Jeronim Huljev ⚽, Jure Goleš Karadak ⚽)

Za kraj sportske nedjelje red je došao i na seniorski dio ekipe.

Nakon poraza u prošlom kolu ovaj put smo uspjeli doći do 3 boda protiv ekipe FC Banzogo.

Momci iz Banzoga su bili bez zamjene, i to je uz našu dobru partiju rezultiralo visokom pobjedom od 6:1.

MNK Primošten – FC Banzogo 6:1 (Protega ⚽⚽, Jurin ⚽, Svračak ⚽, Prgin ⚽, Milošević ⚽)

Za vikend nas očekuje nastavak oba natjecanja, a uz seniorski dio ekipe koji igra dvokolo (subota i nedjelja) igrat će i naši tići i pioniri.