Remi seniora u 19. kolu ŽMNL

• OBJAVLJENO: 19-02-2022
  • u: 12:57
  • 102
  • U utakmici 19. kola ŽMNL odigranoj prošle nedjelje protivnik nam je bila ekipa MNK Šubićevac 08.

Kao i u protekla dva-tri kola i u ovu smo utakmicu ušli dosta loše tako da su dečki iz Šubićevca bili ti koji su imali prve prilike i poveli su 2:0.

Do kraja prvog poluvremena smo uspjeli smanjiti zaostatak preko Prgina te se sa rezultatom 1:2 otišlo na poluvrijeme.

Prva polovica drugog poluvremena prošla je bez golova, a onda u 2 minute postižemo dva pogotka i prelazimo u vodstvo 3:2.

Nakon jednog kornera i naše loše reakcije primamo gol i rezultat je 3:3.

Dvije minute prije kraja dolazimo u novo vodstvo pogotkom Gracina, i taj rezultat je bio na semaforu sve do 24 sekunde prije kraja susreta kada primamo gol za 4:4.

MNK Primošten – MNK Šubićevac 08 4:4 (Prgin ⚽, Svračak ⚽, Marinov ⚽, Gracin ⚽)

U nedjelju nas čeka susret 20. kola u kojem nam je protivnik ekipa MNK Rasadnik.