Poraz seniora u kup natjecanju

• OBJAVLJENO: 09-01-2020
  • u: 23:50
  • 59
  • S obzirom da nam se bliži nastavak ŽMNL natjecanja, ostali smo dužni izvještaj sa kup utakmice odigrane 22.12.2019.

U susretu protiv ekipe MNK Knin koja je došla u “okrnjenom” sastavu sa samo dvije zamjene nismo uspjeli doći do pobjede.

Iako smo veći dio utakmice mi imali inicijativu i više – manje kontrolirali igru u konačnici su Kninjani pobijedili rezultatom 2:0 sa dva pogotka u zadnjih nekoliko minuta utakmice.

Ekipa Knina je imala veliku priliku sredinom prvog poluvremena u situaciji u kojoj su dvije minute imali igrača više nakon isključenja našeg vratara Slamića.

Tu smo se uspjeli obraniti, međutim u konačnici nam ni to nije bilo dovoljno s obzirom da nismo uspjeli postići gol iz par šansi koje smo imali.

Idućeg vikenda nas očekuje nastavak ŽMNL, a protivnik u prvom kolu drugog dijela bit će nam ekipa Jezera 2.