Poraz seniora u 17. i pobjeda u 18. kolu ŽMNL

• OBJAVLJENO: 12-02-2022
  • u: 16:14
  • 112
  • Seniori su prošlog vikenda odigrali utakmicu 17. kola ŽMNL protiv ekipe MNK Perković, u kojoj su upisali poraz.

Osim uvodnog dijela utakmice u kojem smo bili dobri i ravnopravni sve ostalo je otišlo na stranu Perkovićana.

Uz to što su bili odlučniji i bolji i mi smo im uvelike pomogli svojim greškama da dođu do jedne lagane pobjede i 3 boda.

MNK Primošten – MNK Perković 1:5 (Milošević ⚽)

U utakmici 18. kola protivnik nam je bila odlična mlada momčad Jezera 2.

Mladi su Jezeranu puno bolje ušli u utakmicu i imali par odličnih prilika, srećom po nas raspoložen je bio naš vratar Slamić koji nas je držao na nuli.

Kako je utakmica odmicala mi smo bili sve bolji, a do vodstva smo došli nakon isključenja jednog od igrača Jezerana te smo iskoristili prednost igrača više.

U završnicu susreta smo ušli sa vodstvom od 1:0, a Jezerani su pokušali uvođenjem golmana igrača. To im se isplatilo te su u 39. minuti došli do izjednačenja.

Do pobjede smo došli iz jedne dobro odigrane kontre u zadnjoj minuti utakmice, te smo do kraja uspjeli sačuvati to vodstvo i uzeti 3 boda.

MNK Primošten – MNK Jezera 2 2:1 (Marinov ⚽, Protega ⚽)

U utakmici 19. kola protivnik će nam biti ekipa MNK Šubićevac 08.