Pobjeda seniora u 8. kolu ŽMNL

• OBJAVLJENO: 21-11-2019
  • u: 12:28
  • 214
  • Prošle nedjelje nastavljeno je ŽMNL natjecanje, a seniori su odigrali susret protiv ekipe MNK Šubićevac 08.

Iako rezultat 6:0 sugerira da je ovo bila jednosmjerna utakmica i laka pobjeda, nije bilo tako.

Ekipa Šubićevca je odlično ušla u susret i u prvih 5 minuta su imali dvije odlične prilike. Jednu je obranio odlični Slamić, a druga je otišla van okvira gola.

Nakon tih uvodnih par minuta utakmica je krenila onako kako smo priželjkivali, poveli smo 1:0 i držali taj rezultat do poluvremena.

Pogodak za 2:0 je prelomio utakmicu i nakon toga možemo reći da se igra Šubićevca “raspala”, sa 3 pogotka u 3 minute riješili smo pitanje pobjednika.

MNK Primošten – MNK Šubićevac 6:0 (Svračak ⚽, Gracin ⚽, Palada ⚽, Bogdan ⚽, Slavica ⚽, Milošević ⚽).

U nedjelju nas očekuje nova utakmica, a protivnik nam je ekipa MNK Šibenik.