• OBJAVLJENO: 27-01-2022
  • u: 12:53
  • 105
  • Seniori su upisali pobjedu i osvojili nova 3 boda u utakmici 16. kola ŽMNL.

Protivnici su nam bili momci iz ekipe MNK Rupe, a u konačnici smo pobijedili rezultatom 2:0.

Utakmicu smo dobro otvorili i poveli 1:0 pogotkom Gracina u 4. minuti, nakon čega su Rupljani propustili jednu dobru priliku za izjednačenje.

Nedugo nakon toga, u 11. minuti nakon prekida igrači Rupa postižu autogol i vodimo 2:0.

Nakon toga uslijedio je period bez nekih izglednih prilika na obe strane, i u završnicu utakmice smo ušli sa istim vodstvom od 2:0.

U samoj završnici dečki iz Rupa uvode golmana igrača i na taj način stvaraju dvije odlične prilike. Kod jedne prilike se iskazao naš vratar Slamić, a kod druge situacije su momci uz Rupa pogodili prečku.

U svemu tome smo i mi imali svojih prilika za otići na 3 razlike, imali smo i 2 minute igrača više, međutim nismo to znali iskoristiti.

MNK Primošten – MNK Rupe 2:0 (Gracin ⚽, autogol ⚽)

U četvrtak nas očekuje odgođena utakmica 15. kola ŽMNL protiv ekipe MNK Šibenik.