Pobjeda seniora u 14. kolu ŽMNL

• OBJAVLJENO: 13-01-2022
  • u: 11:31
  • 109
  • U nedjelju se nastavilo ŽMNL ligaško natjecanje, a u prvom kolu drugog dijela prvenstva protivnik nam je bila ekipa MNK Mali Japan Ražine.

Nakon što smo prvi dio prvenstva zaključili porazom od ekipe MNK Knin, u drugi dio sezone ušli smo pobjedom.

Na utakmicu smo došli u poprilično oslabljenom sastavu, nešto zbog bolesti, nešto zbog poslovnih obaveza te dio zbog ozljeda.

Nakon dobrih 8-9 minuta igre bez ikakvih prilika došli smo u vodstvo nakon jedne neopreznosti igrača MJ Ražine, odnosno nakon indirekta.

Nakon vodstva igrali smo strpljivo i čekali svoje prilike iz kontre, a jednu smo dočekali u 26-oj minuti kada Marinov zabija za 2:0.

Do kraja utakmice smo se uspješno obranili, a na visini zadatka je bio i naš vratar Slamić koji je uz nekoliko dobrih obrana uspio i postići pogodak za konačnih 3:0.

MNK Primošten – MNK MJ Ražine 3:0 (Gracin ⚽, Marinov ⚽, Slamić ⚽)

Ove nedjelje se igra novo kolo ŽMNL, no naša utakmica protiv ekipe MNK Šibenika je odgođena zbog Korone u redovima ekipe Šibenika.