Odličan vikend za naše male malonogometaše

• OBJAVLJENO: 05-11-2021
  • u: 17:01
  • 203
  • Prošle nedjelje odigraln je 3. vikend Top Tim lige, a svoje su utakmice odigrale sve 3 naše ekipe.

Prvi su na teren SD Meterize izašli naši mlađi tići Primošten 2.

Protivnici su im bili dečki iz ekipe Vrgorca, a naši su mali igrači odigrali jako dobru utakmicu i pošteno namučili starije protivnike iz Vrgorca, čak su i poveli 1:0.

MNK Primošten 2 – HMNK Vrgorac 2:6 (Marino Mladinić ⚽, Luka Šarić ⚽)

Nakon njih na teren su izašli njihovi stariji klubski kolege iz ekipe Primošten 1, a protivnik je i starijim tićima bila ekipa Vrgorca.

Ekipa starijih tića bila je uspješnija te au uspjeli pobijediti i osvojiti bitna 3 boda.

MNK Primošten 1 – HMNK Vrgorac 2:1 (Josip Skorić ⚽⚽)

Trenutno stanje na tablici u natjecanju tića (2010. i mlađi) je obećavajuće te su naši dečki trenutno na prvom mjestu.

Nakon njih red je došao i na našu ekipa u kategoriji pionira, a njima su protivnici bili dečki iz ekipa MNK Pirovac i AFC Universitas.

Dva identična rezultata, a dvije totalno različite utakmice.

Prva utakmica protiv Pirovca krenula je od samog početka na naš mlin te su naši dečki već u prvih 6-7 minuta poveli 3:0 uz uvjerljivu nadmoć na terenu.

Nakon toga jedan nesretan primljeni gol, pa zatim još jedan i na kraju spašavanje i teška muka u zadnjim trenucima susreta.

MNK Primošten – MNK Pirovac 3:2 (Marko Lušić ⚽⚽, Jeronim Huljev ⚽)

Drugi susret protiv ekipe AFC Universitas je krenuo u totalno drugom smjeru.

Na poluvremenu su naši mali igrači gubili 2:0, ali ipak su smogli snage za preokret u drugom dijelu utakmice.

MNK Primošten – AFC Universitas 3:2 (Jeronim Huljev ⚽⚽, Marko Gracin ⚽)

Trenutno naši dečki dijele prvo mjesto na tablici sa vršnjacima iz Vrgorca.