Odigrano 18. i 19. kolo ŽMNL

• OBJAVLJENO: 27-02-2020
  • u: 17:30
  • 106
  • Prošlog vikenda nastavilo se ŽMNL natjecanje, a igralo se i subotu i nedjelju.

Nakon što je naša ekipa u subotu bila slobodna, u nedjelju nam je protivnik bila ekipa MNK Šubićevac 08.

Ekipa Šubićevca došla je u vodstvo u 6. minuti nakon dobro izvedenog kornera, ali srećom brzo smo se vratili i već u 11. minuti golom Jurina vraćamo stvari na početak.

Rezultat 1:1 stajao je na semaforu do pred sam kraj utakmice. Par minuta prije kraja uveli smo golmana igrača i pokušali doći do sva tri boda, a nažalost u 39. minuti nakon gužve u 6-ercu Šubićevca (i vjerojatno igranja rukom) primamo gol iz kontre za konačnih 1:2.

MNK Primošten – MNK Šubićevac 08 1:2 (N. Jurin ⚽)

Ovog vikenda očekuje nas dvokolo, a protivnici će nam biti MNK Šibenik (subota) i MNK Rasadnik (nedjelja).